امروزه پایه‌های تجارت در عصر حاضر بر روی مشتریان هر مجموعه بنا نهاده شده است. مشتری مهمترین عامل رکود یا شکوفایی وضعیت اقتصادی هر واحد تجاری می‌باشد. بنابر این پیش‌بینی و کسب آگاهی از نیازهای مشتریان و تلاش برای مرتفع نمودن آن‌ها و بالا بردن کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده از مهمترین وظایف مدیران هر شرکت می‌باشد. استفاده از تکنولوژی برنامه‌نویسی و فناوری اطلاعات در این زمینه را مدیریت ارتباط با مشتری می‌نامند که امروزه به دانشی تخصصی در زمینه تجارت تبدیل شده است. این روش علاوه بر پایین آوردن هزینه برقراری ارتباط با مشتریان، به برقراری و تثبیت رابطه‌ای سودمند با مشتریان کمک شایانی می‌کند. استفاده از نرم‌افزارهای CRM سهولت و سرعت در ورود و نگهداری اطلاعات مشتریان و استفاده از امکانات جانبی همچون ارسال فکس و ایمیل و پیامک به صورت تکی یا جمعی را برای مشتریان به همراه دارد.

 

نرم افزار مدیریت ارتباط با  مشتری مینی با تجربه ده ساله متخصصین شرکت کارشا به منظور ارائه راه حل آسان و مناسب برای مدیریت آسان مشتریان طراحی و تولید شده است به کمک این نرم افزار براحتی می توانید تعداد زیادی از مشتریان خود را بصورت گروه بندی شده مدیریت کرده و انواع اطلاعات برای آنها ثبت و نگهداری کنید.


 

ویژگی های منحصر به فرد

اتصال به کالرآیدی

نرم افزا رمدیریت مشتری مینی قابلیت اتصال به دستگاه کالرآیدی و دریافت شماره تلفن مشتری را دارد.بنابراین با تماس یک مشتری قبل از برداشتن گوشی تلفن مشخصات وی به همراه تمام یاداشت های قبلی و یادآوری ها نمایش داده می شود و با استفاده از این مزیت مهم می توانید قبل از برداشتن گوشی تلفن تمامی اطلاعات و یاد آوری مربوط به آن مشتری مشاهده و برای پاسخ گویی آماده شوید.

ارسال پیامک (SMS)

نرم افزار مدیریت مشتری مینی می تواند از طریق پنل بصورت آنلاین و هم از طریق مودم های GSM پیامک ارسال کند نرم افزار قابلیت ارسال پیامک ها بصورت تکی و گروهی و همچنین ارسال پیامک در مناسبت های خاص مانند روز تولد و غیره را فراهم می کند.

یاداشت ها و یاد آوری ها

برای هر مشترک در محیطی بسیار آسان می توانید به هر تعداد یاداشت و یا یادآوری را بسرعت ثبت کنید  این یاد آوری ها و یاداشت ها برای ان مشتری ثبت و هر بار با انتخاب مشتری نمایش داده مس شود و نرم افزار بطور خودکار یک روز مانده به تارسخ یادآوری ها آنها را نمایش و یادآوری می کند.

قابلیت کار تحت شبکه

نرم افزار مدیریت مشتری مینی را می توانید بطور  همزمان بر روی چندین کامپیوتر تحت شبکه و بصورت مجتمع استفاده کنید.

قابلیت لیست بندی

می توانید انواع لیست ها (مانند "مشتری های فعال" ,"مشتری های بالقوه" و غیره )را تعریف کرده و در هر زمان مشتریان خود را براحتی به لیست دلخواه اضافه و یا حذف کنید مثلا ممکن است یک مشتری جدید را به لیست مشتریان "قابل پیگیری" اضافه کنید به این معنی که با یک پیگیری های لازم برای جذب وی انجام شود سپس در زمان لازم می توانید وی از لیست حذف و به لیست "مشتریان بالقوه" اضافه کنید این قابلیت ساده کارایی بالایی برای جذب و نگداری مشتری در اختیار شما قرار خواهد داد.

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

  • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
  • پشتیبانی : 04135534484
  • فروش     : 04135553651
  • تماس با ما
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید