نرم افزار مدارس هوشمند مدیر یار ، نرم افزاری کامل و در عین حال بسیار ساده برای استفاده در مدارس طراحی و تولید شده است . این نرم افزار دارای محیطی بسیار ساده و کاربر پسند بوده و در عین حال تمامی نیاز های یک مدرسه هوشمند را اتوماسیون می کند و تمامی فرآیند های مورد نیاز مدارس در نرم افزار اتوماسیون شده است تا میزان فعالیت های مورد نیاز را برای مدیران و مدرسین را به حداقل برساند.


 ویژگی های منحصر به فرد

دریافت خودکار اطلاعات از نرم افزار مدرسه( آموزش و پرورش)

نرم افزار مدارس هوشمند مدیر یار ، اطلاعات محصلین و مدسین را بطور کاملا خودکار و تنها با فشار یک دکمه از نرم افزار مدرسه ( آموزش و پرورش) استخراج کرده و وارد بانک اطلاعاتی خود نرم افزار می کند . به این ترتیب به هیچ وجه نیاز به  ورود مجدد اطلاعات در نرم افزار نیست و همچنین براحتی می توانید اطلاعات محصلین و شماره تلفن های آنها و والدین آنها را در هر زمان تغییر و ویرایش کنید.

ثبت و چاپ سریع و خودکار کارنامه

نرم افزار دارای قابلیت ثبت سریع و آسان نمرات آزمون های مختلف و آزمون های ماهانه محصلین نیز می باشد و همچنین این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد که به روش های ویژه ای نمرات بیش از هزار محصل را تنها در کمتر از 10 دقیقه ثبت و کارنامه آنها را چاپ کنید.

ارسال پیامک

نرم افزار مدارس هوشمند مدیر یار هم از طریق پنل و هم از طریق مودم های GSM  می تواند پیامک ارسال کند سیستم ویژه ای در نرم افازر تعبیه سشده است که با استفاده از آن می توانید تنها با چند کلیک پیامک انبوه به تمامی محصلین مدرسه و یا والدین آنها و یا محصلین یک کلاس دلخواه و یا مدرسی پیامک ارسال کنید . نرم افزار مدیر یار بطور خودکار نام محصلین یا والدین و یا مدرسین را در محل های دلخواه شما در متن پیامک جایگزین می کند و امکان ارسال پیامک به شماره های دلخواه و دفترچه های تلفن  تعریف شده و محدوده شماره دلخواه وجود دارد. نرم افزار مدارس هوشمند مدیر یار دو روز مانده به تولد محصلین یا مدرسین آن را یادآوری می کند و همان جا امکان ارسال پیام تبریک روز تواد را فراهم می کند.

ثبت فعالیت های کلاسی و انضباطی

نرم افزار مدارس هوشمند مدیر یار امکان بسیار آسانی برای ثبت انواع فعالیت های کلاسی و انضباطی محصلین را فراهم میک ند. و براحتی می توانید برای محصلین دلخواه ارزیابی ، تخلف ،تشویق ، مثبت و منفی کلاسی و یا نمرات پرسش و پاسخ کلاسی ثبت کنید. با انتخاب محصل دلخواه تمامی ارزیابی ها نماتیش داده می شود و همچنین در صفحه جداگانه امکان مشاهده تمامی موارد ثبت شده برای محصل وجود دارد.

تبلت مدرسین

نرم افزار اندروید مدارس هوشمند مدیر یار بر روی تبلت، تمامی قابلیت های لازم برای یک مدرس در کلاس را فراهم می کند مدرس می تواند لیست محصلین را مشاهده و بر روی تبلت وضعیت آنها ،نمرات ،مثبت و منفی ها ، نمرات پرسش و پاسخ ها و ارزیابی ها را مشخص کند و همچنین می تواند برای هر محصل نمرات و اریابی ها را ثبت کند . در هر زمان تنها با فشار یک دکمه تمامی اطلاعات ثبت و بر روی نرم افزار مرکزی مدرسه انتقال می بابد.

اتصال به وب سایت مدرسه

 نرم افزار مدارس هوشمند مدیر یار این قابلیت را دارد که بطور خودکار به وب سایت مدرسه متصل شده و تمامی ارزیابی ها و نمرات و برنامه درسی در وب سایت را آپدیت کنید. بنابراین والدین می توانند با استفاده از نام کاربری و پسورد خود دروب سایت وارد شده و تمامی نمرات و ارزیابی ها ( و غیره) مربوط به فرزند خود را مشاهده کنند همچنین نرم افازر امکان کنترل آسان بخش های مختلف وب سایت مانند اخبار و محصلین نمونه ، مطالب وب سایت و سایر قسمت های وب سایت را مدیریت کنند.

حسابداری آسان

نرم افزار مدیر یار در محیطی ساده امکان ثبت پرداختی های والدین و هزینه ها و درآمد ها و چک ها را فراهم می کند و سپس در هر زمان می توانید گزارش کامل پرداختی های مربوط به هر محصل و هزینه ها و درآمد ها بررسی و چاپ کنید.

 

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

  • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
  • پشتیبانی : 04135534484
  • فروش     : 04135553651
  • تماس با ما
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید