نرم افزار صندوق قرض الحسنه و بهره ای ذره بین برای مدیریت دقیق و بدون خطای یک صندوق قرض الحسنه و وام بهره ای طراحی شده است. در این نرم افزار دقت بالای محاسبات مالی شدیدا مورد توجه بوده است و با این وجود محیط گرافیکی و واسط کاربری آن طوری طراحی شده است که برای هر فردی به راحتی قابل استفاده باشد. اکثر موارد (مانند تولید سندها) اتوماسیون شده است. مسائل امنیتی و مجوزها به دقت رعایت شده است تا از هرگونه تقلب جلوگیری شود. تمامی امورات تا حد ممکن خودکار هستند.

  نرم افزار صندوق قرض الحسنه و وام بهره ای ذره بین با تجربه چندین ساله بگونه ای طراحی شده است که تمامی نیازهای یک صندوق قرض الحسنه و بهره ای را فراهم نماید. 

 خرید پستی نرم افزار صندوق ذره بین

 امکانات کامل نرم افزار را اینجا ببینید

  


  برای مشاهده تمامی امکانات نرم افزار به بخش "امکانات نرم افزار" مراجعه نمایید (کلیک کنید).

 ویژگی های منحصر به فرد :

مدیریت و ویرایش اسناد حسابداری:

  نرم افزار بطور خودکار اسناد مرکب حسابداری را تولید می کند.در بخش اسناد حسابداری می توانید تمامی اسناد را به تفکیک نوع سند مشاهد کنید. نرم افزار تمامی زیر سند های هر سند حسابداری را نمایش می دهد که می توانید در همان جا اکثر اسناد را ویرایش کنید و همچنین امکان حذف هر سند دلخواه وجود دارد. با حذف هر سند نرم افزار بصورت کاملا دقیق و هوشمند تمامی اسناد وابسته به آنرا نیز حذف می کند تا صندوق تراز باقی بماند. قابلیت های مختلفی برای جستجو و یافتن اسناد مورد نظر قرار داده شده است.

مدیریت چک ها:

در بخش مدیریت چک ها می توانید تمامی چک های پرداختی و دریافتی را مشاهده و براساس تاریخ جستجو کنید و سپس براحتی هر چک دلخواه را به وضعیت "وصول شده "، "برگشت خورده" ، "خوابانده شده " و غیره تغییر دهید. نرم افزار بطور خودکار اسناد حسابداری لازم را تولید و مدیریت می کند. همچنین می تواند چک دلخواه را چاپ کنید. نرم افزار امکانات فراوانی برای چاپ دقیق و آسان چک بر روی چک های مختلف بانکی در اختیار قرار می دهد.

امکان اتصال به وب سایت (خدمات آنلاین):

نرم افزار صندوق ذره بین می تواند به وب سایت شخصی شما متصل شده و خدمات آنلاین ارائه کند. به این ترتیب اعضای شما با نام کاربری و پسورد خود می توانند در وب سایت وارد شده و تمامی اطلاعات مربوط به خود را مشاهده کنند. اعضا می توانند مانده خود ، لیست تمام تراکنش های مالی مانند پرداخت حق عضویت ها ،وام های دریافتی ، اقساط پرداختی و عقب افتاده ،دریافت ها و پرداخت ها و موجودی و غیره را مشاهده کنند. همچنین اعضا می توانند بصورت آنلاین برخی از عملیات مالی مانند پرداخت اقساط وام و پرداخت حق عضویت و غیره را انجام دهند. تمامی پرداخت های انجام شده در نرم افزار مرکزی قابل مشاهده خواهد بود که پس از تایید بطور خودکار اسناد حسابداری آنها تولید و ثبت می شود.

تقسیم سود بین اعضاء:

نرم افزار قابلیت تقسیم سود بین اعضاء صندوق را فراهم می کند. امکان تقسیم سود و درآمد صندوق و یا هر مبلغ دلخواهی بین اعضاء به سه روش (بر اساس سهم اعضاء، بر اساس موجودی اعضاء و بطور مساوی) وجود دارد. نرم افزار بطور خودکار اسناد حسابداری را تولید و مدیریت می کند.

حسابداری و گزارشات مجزا برای گروه های اعضاء مختلف:

نرم افزار صندوق ذره بین امکان حسابداری جداگانه گروه های اعضاء را فراهم می کند. بعنوان مثال می توانید اعضاء رسمی و قراردادی و پیمانی را از یکدیگر جدا کنید نرم افزار صندوق ذره بین در تمامی گزارشات امکان جداکردن نتیجع گزارشات برای هر گروه دلخواه را می دهد. همچنین می توانید دسترسی کاربران نرم افزار را به هر گروه دلخواه محدود کنید بعنوان مثال یک فرد فقط به اعضاء پیمانی دسترسی داشته باید و بتواند در نرم افزار برای آنها عملیات های مالی انجام داده و یا گزارشگیری کند.

تسویه خودکار و آسان وام و عضو و تسویه زودهنگام:

  بطور خودکار تنها با یک کلیک می توانید مانده کل وام را تسویه کنید. بخشی نیز برای تسویه کامل عضو قرار داده شده است تا بتوانید بطور کامل با عضو تسویه کنید. امکان تسویه با و یا بدون پرداخت سود صندوق وجود دارد. نرم افزار بطور خودکار سند مرکب تسویه را تولید و عضو را به لیست حذف شده ها انتقال می دهد اما سابقه عضو باقی می ماند. همچنین نرم افزار صندوق ذره بین امکان تسویه زودهنگام وام را فراهم می کند بطوریکه سود اقساط باقی را کسر می کند.

حسابداری دارایی ها و انواع گزارشات آن:

نرم افزار صندوق ذره بین امکان ثبت ،مدیریت و حسابداری دارایی های صندوق را فراهم می کند. به راحتی می توانید دارایی مشهود و غیر مشهود صندوق را ثبت و همچنین در هر زمانی استهلاک و افزایش ارزش هر دارایی را ثبت کنید. نرم افزار صندوق ذره بین همچنین امکان ثبت فروش هر دارایی را نیز فراهم می کند . تمامی اسناد حسابداری بطور خودکار تولید شده و در ترازنامه اعمال می شود نرم افزار همچنین انواع متنوعی از گزارشات دارایی ها را فراهم می کند.

ارسال حرفه ای پیامک:

نرم افزار صندوق ذره بین ، هم از طریق پنل های سرور وب و هم از طریق مودم های GSM می تواند پیامک ارسال کند. در هر گزارش نرم افزار می توانید به اعضای نتایج آن گزارش تنها با یک کلیک پیامک ارسال کنید به عنوان مثال وقتی گزارش اقساط عقب افتاده وام ها را مشاهده می کنید در همان صفحه با کلیک یک دکمه می توانید به کل اعضای موجود در نتیجه آن گزارش پیامک ارسال کنید .این امکان در تمامی گزارشات نرم افزار وجود دارد. نرم افزار همچنین دارای یک ویزارد حرفه ای پیامک انبوه است. مثلا می توانید برای تمامی اعضا و یا تعدادی از اعضایی که انتخاب می کنید پیامک کنید و همچین ویزارد امکان ارسال پیامک به دفترچه تلفن خاص به محدوده شماره خاص و یا لیست شماره های دلخواه را فراهم می کند.

 

سایر ویژگی های برتر:

 • دقیق و بدون ایراد بودن نرم افزار بدلیل چندین سال استفاده مداوم در چند موسسه مالی و همچنین سال ها استفاده توسط کارکنان و حسابدار های بزرگ مانند کارکنان بانک مرکزی کشور ،کارکنان شرکت انتقال گاز کشور ، شرکت پتروشیمی و بسیاری از ادارات و شرکت های بزرگ کشور 
 • امکان ثبت  و مدیریت درخواست وام - با اعطای وام به عضو درخواست وام وی بطور خودکار از بخش درخواست وام حذف می شود.
 • امکان ثبت تعداد نامحدود کاربران به همراه انواع مجوز ها برای محدود کردن هر کاربر برای استفاده از بخش های نرم افزار
 • محیطی آسان و کابر پسند قابل استفاده توسط هر فرد با هر سطح معلومات و در عین حال امکانات مدرن برای استفاده حرفه ای توسط حسابدار ها و افراد متخصص
 • انعطاف و تنوع بالا در اعطای وام و انواع شرایط مختلف کارمزدی و بهره ای
 • امکان اعطای وام با فرمول های مختلف دولتی و خصوصی، سود کل ، سود سالانه ، وام مضاربه ای و تقسیط کارمزد و غیره
 • محاسبه خودکار کارمزد و بهره وام ها - امکان تعیین طول دوره ها پرداخت و غیره
 • امکان ثبت سه مورد ضامن برای هر وام و امکان مسدود سازی حساب هر ضامن به میزان مانده وام و یا مبلغ خاص
 • قرعه کشی وام با امکان انواع اولویت بندی ها و همچنین قرعه کشی تصادفی براساس امتیاز های مختلف اعضا بر حسب اولویتشانو یا بدون امتیازبندی و کاملا تصادفی
 • انواع عملیات مالی شامل ثبت هزینه ها و درآمد ها و بدهکار کردن و بستانکارکردن ،کارمزد بانکی ، نقل و انتقال پولی و غیره به همراه گزارشات متنوع هر عملیات 
 • ثبت تصویر امضای اعضا و خود اعضاء
 • قابلیت چاپ روی چک
 • گزارشات بسیار متنوع جامع تفکیک شده در سه گروه عادی ، پیشرفته و حسابداری برای استفاده توسط افراد با سطوح مختلف
 • سازگار با انواع ویندوز ها
 • و صدها امکان و قابلیت دیگر ...

برای مشاهده تمامی قابلیت های و امکانات نرم افزار  اینجا  کلیک  کنید.

 


 

 نسخه های نرم افزار 

 نرم افزار صندوق قرض الحسنه ذره بین در سطوح متنوع (پایه ، خانگی ، شرکتی ، سازمانی ، تحت وب ، موسسه ای ) تولید شده است که مناسب برای طیف های مختلف مشتریان می باشد.شما می توانید هر سطح از صندوق ذره بین  را خرید نموده و درصورتیکه امکانات بیشتری مورد نیاز تان بود می توانید با پرداخت مابه التفاوت،  نرم افزار صندوق ذره بین خود را به سطوح بالاتر ارتقاء دهید و نیازی به خرید مجدد و پک کامل نرم افزار صندوق ندارید.

 

 

 

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

 • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
 • پشتیبانی : 04135534484
 • فروش     : 04135553651
 • تماس با ما
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید