نرم افزار صندوق آژانس مسافرتی عتبات برای مدیریت دقیق و بدون خطای وام ها و اقساط یک صندوق آژانس مسافرتی و زیارتی طراحی شده است. این نرم افزار بگونه ای طراحی شده است که به راحتی بتوانید وام های زیارتی برای مشتریان کاروان ها را ثبت و اقساط آنها را مدیریت کنید امکان چاپ دفترچه و یا اقساط بصورت چکی وجود دارد. نرم افزار امکان ثبت پرداخت های تمام نقدی و همچنین ثبت هزینه های خدمات مسافرتی و زیارتی را فراهم می کند. نرم افزار سود صندوق و شرکت را از هم جدا می کند. انواع گزارشات و امکانات در اختیار شما قرار دارد.

  نرم افزار صندوق اژانس مسافرتی عتبات با تجربه چندین ساله بگونه ای طراحی شده است که تمامی نیازهای صندوق یک آژانس مسافرتی و زیارتی را فراهم نماید. 

   خرید آنلاین نرم افزار صندوق مسافرتی عتبات 

   امکانات کامل نرم افزار را اینجا ببینید

 

  


 ویژگی های منحصر به فرد :

ثبت آسان وام ها و اقساط چکی و دفترچه ای و هزینه های کاروان:

  به راحتی وام ها را ثبت کنید نرم افزار امکان تمییز سود صندوق و شرکت را فراهم می کند. دفترچه اقساط و قرارداد وام قابل چاپ است می توانید برای هر قسط یک چک تعریف کنید که با وصول چک بطور خودکار قسط وام نیز پرداخت می شود. امکان ثبت خدمات نقدی و همچنین ثبت هزینه خدمات برای شرکت وجود دارد که بطور خودکار حسابداری شده و از صندوق کسر می شود.

مدیریت چک ها:

در بخش مدیریت چک ها می توانید تمامی چک های پرداختی و دریافتی را مشاهده و براساس تاریخ جستجو کنید و سپس براحتی هر چک دلخواه را به وضعیت "وصول شده "، "برگشت خورده" ، "خوابانده شده " و غیره تغییر دهید. نرم افزار بطور خودکار اسناد حسابداری لازم را تولید و مدیریت می کند. همچنین می تواند چک دلخواه را چاپ کنید. نرم افزار امکانات فراوانی برای چاپ دقیق و آسان چک بر روی چک های مختلف بانکی در اختیار قرار می دهد.

امکان اتصال به وب سایت (خدمات آنلاین):

نرم افزار عتبات می تواند به وب سایت شخصی شما متصل شده و خدمات آنلاین ارائه کند . به این ترتیب اعضای شما با نام کاربری و پسورد خود می توانند در وب سایت وارد شده و تمامی اطلاعات مربوط به خود را مشاهده کنند. مشتریان می توانند مانده خود ، لیست تمام تراکنش های مالی مانند وام های دریافتی ، اقساط پرداختی و عقب افتاده ،دریافت ها و پرداخت ها و غیره را مشاهده کنند. همچنین مشتریان می توانند بصورت آنلاین برخی از عملیات مالی مانند پرداخت اقساط وام را انجام دهند.

مدیریت و ویرایش اسناد حسابداری:

  نرم افزار بطور خودکار اسناد مرکب حسابداری را تولید می کند.در بخش اسناد حسابداری می توانید تمامی اسناد را به تفکیک نوع سند مشاهد کنید. نرم افزار تمامی زیر سند های هر سند حسابداری را نمایش می دهد که می توانید در همان جا اکثر اسناد را ویرایش کنید و همچنین امکان حذف هر سند دلخواه وجود دارد. با حذف هر سند نرم افزار بصورت کاملا دقیق و هوشمند تمامی اسناد وابسته به آنرا نیز حذف می کند تا صندوق تراز باقی بماند.

حسابداری دارایی ها و انواع گزارشات آن:

نرم افزار صندوق ذره بین امکان ثبت ،مدیریت و حسابداری دارایی های صندوق را فراهم می کند.ب راحتی می توانید دارایی مشهود و غیر مشهود صندوق را ثبت و همچنین در هر زمانی استهلاک و افزایش ارزش هر دارایی را ثبت کنید. نرم افزار صندوق ذره بین همچنین امکان ثبت فروش هر دارایی را نیز فراهم می کند . تمامی اسناد حسابداری بطور خودکار تولید  شده و در ترازنامه اعمال می شود نرم افزار همچنین انواع متنوعی از گزارشات دارایی ها را فراهم می کند.

ارسال حرفه ای پیامک:

نرم افزار صندوق زیارتی عتبات ، هم از طریق پنل های سرور وب و هم از طریق مودم های GSM می تواند پیامک ارسال کند. در هر گزارش نرم افزار می توانید به مشتریان نتایج آن گزارش تنها با یک کلیک پیامک ارسال کنید به عنوان مثال وقتی گزارش اقساط عقب افتاده وام ها را مشاهده می کنید در همان صفحه با کلیک یک دکمه می توانید به کل مشتریان موجود در نتیجه آن گزارش پیامک ارسال کنید .این امکان در تمامی گزارشات نرم افزار وجود دارد. نرم افزار همچنین دارای یک ویزارد حرفه ای پیامک انبوه است. مثلا می توانید برای تمامی مشتریان و یا تعدادی از مشتریانی که انتخاب می کنید پیامک کنید و همچین ویزارد امکان ارسال پیامک به دفترچه تلفن خاص به محدوده شماره خاص و یا لیست شماره های دلخواه را فراهم می کند.

 

سایر ویژگی های برتر:

 • دقیق و بدون ایراد بودن نرم افزار بدلیل چندین سال استفاده مداوم در چند آژانس مسافرتی بزرگ کشور 
 • امکان ثبت  و مدیریت درخواست وام - با اعطای وام به مشتری درخواست وام وی بطور خودکار از بخش درخواست وام حذف می شود.
 • امکان ثبت تعداد نامحدود کاربران به همراه انواع مجوز ها برای محدود کردن هر کاربر برای استفاده از بخش های نرم افزار
 • محیطی آسان و کابر پسند قابل استفاده توسط هر فرد با هر سطح معلومات و در عین حال امکانات مدرن برای استفاده حرفه ای توسط حسابدار ها و افراد متخصص
 • انعطاف و تنوع بالا در اعطای وام و انواع شرایط مختلف کارمزدی و بهره ای
 • امکان اعطای وام با فرمول های مختلف دولتی و خصوصی، سود کل
 • محاسبه خودکار کارمزد و بهره وام ها - امکان تعیین طول دوره ها پرداخت و غیره
 • امکان ثبت چک برای هر قسط و وصول خودکار قسط با پاس شدن چک
 • امکان ثبت سه مورد ضامن برای هر وام و امکان مسدود سازی حساب هر ضامن به میزان مانده وام و یا مبلغ خاص
 • قرعه کشی وام با امکان انواع اولویت بندی ها و همچنین قرعه کشی تصادفی براساس امتیاز های مختلف مشتریان بر حسب اولویتشان
 • انواع عملیات مالی شامل ثبت هزینه ها و درآمد ها و بدهکار کردن و بستانکارکردن ،کارمزد بانکی ، نقل و انتقال پولی و غیره به همراه گزارشات متنوع هر عملیات 
 • ثبت تصویر امضای مشتریان و خود مشتریان
 • گزارشات بسیار متنوع جامع تفکیک شده در سه گروه عادی ، پیشرفته و حسابداری برای استفاده توسط افراد با سطوح مختلف
 • سازگار با انواع ویندوز ها
 • و صدها امکان و قابلیت دیگر ...

برای مشاهده تمامی قابلیت های و امکانات نرم افزار  اینجا  کلیک  کنید.

 

 

 

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

 • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
 • پشتیبانی : 04135534484
 • فروش     : 04135553651
 • تماس با ما
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید