نرم افزار شارژ ساختمانی مجتمع های تجاری و مسکونی تجریش برای مدیریت دقیق و بدون خطای یک مجتمع بزرگ تجاری و یا مسکونی با تعداد زیادی بلوک و واحد طراحی شده است. در این نرم افزار دقت بالای محاسبات مالی شدیدا مورد توجه بوده است و با این وجود محیط گرافیکی و واسط کاربری آن طوری طراحی شده است که برای هر فردی به راحتی قابل استفاده باشد و مدیریت همزان چندین بلوک را آسان کند. اکثر موارد (مانند تولید سندها) اتوماسیون شده است. مسائل امنیتی و مجوزها به دقت رعایت شده است تا از هرگونه تقلب جلوگیری شود. تمامی امورات تا حد ممکن خودکار هستند. 

  نرم افزار شارژ ساختمانی تجریش با تجربه چندین ساله بگونه ای طراحی شده است که تمامی نیازهای یک مجتمع بزرگ را فراهم نماید. 

 امکانات کامل نرم افزار را اینجا ببینید 

  


امکانات نرم افزار با جزئیات را اینجا ببینید.

 

 ویژگی های منحصر به فرد :

 

مدیریت آسان تعداد زیادی بلوک بطور همزمان :

  نرم افزار شارژ ساختمانی تجریش امکان تعریف تعداد زیادی بلوک (تجاری یا مسکونی) را فراهم می کند به راحتی می تواند به هر تعداد بلوک تعریف و سپس واحدهای آنها را تعریف و مدیریت کنید. در هنگام ثبت هزینه ها و درآمدها به راحتی می توانید انتخاب کنید که این هزینه یا درآمد مربوط به کدام بلوک است و یا اینکه مشترک است(متعلق به همه بلوک ها) نرم افزار بطور هوشمند تمامی هزینه ها و درآمدهای هر بلوک را بطور جداگانه مدیریت و حسابداری می کند و هزینه ها و درآمدهای مشترک را به دقت بین بلوک ها تقسیم می کند (بر اساس تعداد واحد هر بلوک). شما نیاز به هیچ تخصص و یا مدیریت در این زمینه ندارید بلکه نرم افزار بطور هوشمند و خودکار تمامی امورات مدیریتی را انجام داده و برای بلوک ها گزارشات جامع و جداگانه ای ارائه می دهد.

 

مدیریت بسیار آسان :

  بر خلاف سایر نرم افزارها ، نرم افزار شارژ ساختمانی تجریش بهمراه لیست های مدیریتی ارائه می شود برای هر قسمت یک لیست با امکان فیلتر و جستجوی سریع قرار داده شده است تا بتوانید به سرعت مواد مورد نظر را بیابید و در صورت نیاز ویرایش و یا حذف کنید. بنابراین در صورت هر نوع اشتباه در ثبت اطلاعات به راحتی می توانید آن را یافته ، جزئیات آن را مشاهده و در صورت نیاز اصلاح و یا حذف کنید. به عنوان مثال در ثبت هزینه ها ، لیستی کامل از هزینه های ثبت شده وجود دارد که به راحتی می توانید مثلا لیست را به تاریخ خاص و یا بلوک خاص (هزینه های بلوک خاص) و یا سرفصل خاص (مشاهده تمامی هزینه های سرفصل دلخواه) محدود کنید و به راحتی هزینه ثبت شده را یافته و آن را ویرایش و یا حذف کنید. در مورد درآمدها ، حق شارژهای ثبت شده ، پرداخت های شارژ واحدها ، انتقال پول بین حساب های بانکی و تخفیف برای بلوک ها ، این لیست ها وجود دارد که کار مدیریت مجتمع را بسیار آسان می کند.

مدیریت چک ها:

در بخش مدیریت چک ها می توانید تمامی چک های پرداختی و دریافتی را مشاهده و براساس تاریخ جستجو کنید و سپس براحتی هر چک دلخواه را به وضعیت "وصول شده "، "برگشت خورده" ، "خوابانده شده " و غیره تغییر دهید. نرم افزار بطور خودکار اسناد حسابداری لازم را تولید و مدیریت می کند. همچنین می توانید چک دلخواه را چاپ کنید. نرم افزار امکانات فراوانی برای چاپ دقیق و آسان چک بر روی چک های مختلف بانکی در اختیار قرار می دهد.

امکان اتصال به وب سایت (خدمات آنلاین):

نرم افزار شارژ ساختمانی تجریش می تواند به وب سایت شما متصل شده و خدمات آنلاین ارائه کند . به این ترتیب اعضای (واحدها) شما با نام کاربری و پسورد خود می توانند در وب سایت وارد شده و تمامی اطلاعات مربوط به خود را مشاهده کنند. افراد می توانند مانده واحد خود ، لیست تمام شارژهای پرداختی ، شارژهای ماهیانه ثبت شده (قابل پرداخت) ، پرداخت ها و دریافت ها و غیره را مشاهده کنند. همچنین افراد می توانند بصورت آنلاین حق شارژ و بدهی خود را پرداخت کنند.

ارسال حرفه ای پیامک:

نرم افزار شارژ ساختمانی تجریش ، هم از طریق پنل های سرور وب و هم از طریق مودم های GSM می تواند پیامک ارسال کند. در هر گزارش نرم افزار می توانید به واحدهای نتایج آن گزارش تنها با یک کلیک پیامک ارسال کنید (نرم افزار پیامک را به مستعجر ارسال می کند و اگر واحد مستعجر نداشته باشد پیامک را به مالک واحد ارسال می کند) به عنوان مثال وقتی گزارش شارژهای عقب افتاده ها را مشاهده می کنید (و مثلا پنج واحد شارژ عقب افتاده دارند) در همان صفحه با کلیک یک دکمه می توانید به کل آنها پیامک با متن دلخواه ارسال کنید. نرم افزار شارژ ساختمانی تحریش متن پیامک را برای استفاده های بعدی ذخیره خواهد کرد. این امکان در تمامی گزارشات نرم افزار وجود دارد. نرم افزار همچنین دارای یک ویزارد حرفه ای پیامک انبوه است. مثلا می توانید برای تمامی افراد و یا تعدادی از افراد که انتخاب می کنید پیامک کنید و همچین ویزارد امکان ارسال پیامک به دفترچه تلفن خاص به محدوده شماره خاص و یا لیست شماره های دلخواه را فراهم می کند.

مدیریت و ویرایش اسناد حسابداری:

  نرم افزار شارژ ساختمانی تجریش بطور خودکار اسناد مرکب حسابداری را تولید می کند.در بخش اسناد حسابداری می توانید تمامی اسناد را به تفکیک نوع سند مشاهد کنید. نرم افزار تمامی زیر سند های هر سند حسابداری را نمایش می دهد که می توانید در همان جا اکثر اسناد را ویرایش کنید و همچنین امکان حذف هر سند دلخواه وجود دارد. با حذف هر سند نرم افزار بصورت کاملا دقیق و هوشمند تمامی اسناد وابسته به آنرا نیز حذف می کند تا صندوق تراز باقی بماند.

سایر ویژگی های برتر:

 • دقیق و بدون ایراد بودن نرم افزار بدلیل چندین سال استفاده مداوم در صدها مجتمع تجاری و مسکونی بزرگ کشور 
 • امکان ثبت  و مدیریت بسیار آسان تعداد زیادی بلوک و واحد.
 • امکان ثبت تعداد نامحدود کاربران به همراه انواع مجوز ها برای محدود کردن هر کاربر برای استفاده از بخش های مختلف نرم افزار
 • محیطی آسان و کابر پسند قابل استفاده توسط هر فرد با هر سطح معلومات و در عین حال امکانات مدرن برای استفاده حرفه ای توسط حسابدار ها و افراد متخصص
 • انعطاف بالا در محاسبه شارژ با فرمول های مختلف و ثبت شارژهای ماهیانه آسان با امکانات آسان برای جستجو و یافتن سریع شارژهای ثبت شده و امکان حذف شارژ ثبت شده
 • امکان آسان ثبت شارژهای پرداختی و صفحه مدیریت شارژهای پرداختی ثبت شده و جستجوی سریع با امکان حذف شارژ پرداخت شده
 • صفحه مدیریت انتقالات پولی بین صندوق و حساب های بانکی و امکان حذف ثبت های اشتباه
 • امکان ثبت تخفیف شارژ برای واحدها و جستجو بین تخفیف ها و یا حذف موارد قبلی
 • تقسیم خودکار هزینه ها و درآمدهای مشترک بین بلوک ها بر اساس تعداد واحدهای آنها
 • تفکیک خودکار هزینه ها و درآمدها و شارژها و پرداختی های بلوک ها از یکدیگر
 • انواع گزارشات نموداری برای بررسی روند هزینه ها و درآمدها و شارژهای و پرداختی ها
 • ثبت تصویر امضای افراد و خود افراد
 • گزارشات بسیار متنوع جامع تفکیک شده در سه گروه عادی ، پیشرفته و حسابداری با قابلیت تفکیک بین بلوک ها
 • سازگار با انواع ویندوز ها
 • و صدها امکان و قابلیت دیگر ...

برای مشاهده تمامی قابلیت های و امکانات نرم افزار  اینجا  کلیک  کنید.

 


 

 نسخه های نرم افزار 

 نرم افزار شارژ ساختمانی (مجتمع تجاری و مسکونی) تجریش در سطوح متنوع تولید شده است که مناسب برای طیف های مختلف مجتمع های مسکونی و تجاری می باشد.شما می توانید هر سطح از نرم افزار شارژ ساختمانی تجریش را خرید نموده و درصورتیکه امکانات بیشتری مورد نیاز تان بود می توانید با پرداخت مابه التفاوت، نرم افزار خود را به سطوح بالاتر ارتقاء دهید و نیازی به خرید مجدد و پک کامل نرم افزار شارژ تجریش ندارید.

 

 

 

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

 • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
 • پشتیبانی : 04135534484
 • فروش     : 04135553651
 • تماس با ما
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید