نرم افزار تعاونی مسکن پارسیان برای مدیریت دقیق و بدون خطای یک تعاونی طراحی شده است. در این نرم افزار دقت بالای محاسبات مالی شدیدا مورد توجه بوده است و با این وجود محیط گرافیکی و واسط کاربری آن طوری طراحی شده است که برای هر فردی به راحتی قابل استفاده باشد. اکثر موارد (مانند تولید سندها) اتوماسیون شده است. مسائل امنیتی و مجوزها به دقت رعایت شده است تا از هرگونه تقلب جلوگیری شود. تمامی امورات تا حد ممکن خودکار هستند.

  نرم افزار تعاونی مسکن پارسیان با تجربه چندین ساله طراحی شده است و طوری طراحی شده است که تمامی نیازهای یک تعاونی را فراهم نماید. 


 

 ویژگی های منحصر به فرد :

محاسبه حودکار امتیازات و دیر کرد پرداخت اعضا:

 نرم افزار تعاونی مسکن پارسیان بطور خودکار زمان پرداخت هر عضو را محاسبه کرده و از روی آن میزان دیر کرد پرداخت عضو را محاسبه و میزان تاخیر را نمایش می دهد و همچنین نرم افزار تعاونی امتیاز اعضا را بطور کاملا خودکار محاسبه و گزارش می کند.

تعریف تعداد نامحدود پروژه مسکن و حسابداری جداگانه هر کدام:

نرم افزار تعاونی مسکن پارسیان این قابلیت را فراهم میکند که بتوانید تعداد نامحدود پروژه مسکن تعریف کرده و برای هر یک انواع پرداخت را تعریف کنید و سپس اعضا را به پروژه های دلخواه اختصاص دهید.

 

مدیریت و ویرایش اسناد حسابداری:

  نرم افزار  تعاونی مسکن پارسیان بطور خودکار اسناد مرکب حسابداری را تولید می کند.در بخش اسناد حسابداری می توانید تمامی اسناد را به تفکیک نوع سند مشاهد کنید.نرم افزار تمامی زیر سند های هر سند حسابداری را نمایش می دهد که می توانید در همان جا اکثر اسناد را ویرایش کنید و همچنین امکان حذف هر سند دلخواه وجود دارد. با حذف هر سند نرم افزار بصورت کاملا دقیق و هوشمند تمامی اسناد وابسته به آنرا نیز حذف می کند تا صندوق در تراز باقی بماند.

مدیریت چک ها:

در بخش مدیریت چک ها می توانید تمامی چک های پرداختی و دریافتی را مشاهده و براساس تاریخ جستجو کنید و سپس براحتی هر چک دلخواه را به وضعیت "وصول شده "، "برگشت خورده" ، "خوابانده شده " و غیره تغییر دهید. نرم افزار بطور خودکار اسناد حسابداری لازم را تولید و مدیریت می کند.

امکان اتصال به وب سایت (خدمات آنلاین):

نرم افزار  تعاونی مسکن پارسیان می تواند به وب سایت شخصی شما متصل شده و خدمات آنلاین ارائه کند . به این ترتیب اعضای شما با نام کاربری و پسورد خود می توانند در وب سایت وارد شده و تمامی اطلاعات مربوط به خود را مشاهده کنند. اعضا می توانند مانده خود ، لیست تمام تراکنش های مالی مانند پرداخت حق عضویت ها ،وام های دریافتی ، اقساط پرداختی و عقب افتاده ،دریافت ها و پرداخت ها و موجودی و غیره را مشاهده کنند. همچنین اعضا می توانند بصورت آنلاین برخی از عملیات مالی مانند پرداخت اقساط وام و پرداخت حق عضویت و غیره را انجام دهند.

حسابداری دارایی ها و انواع گزارشات آن:

نرم افزار تعاونی امکان ثبت ،مدیریت و حسابداری دارایی های تعاونیرا فراهم می کند.براحتی می توانید دارایی مشهود و غیر مشهود تعاونی را ثبت و همچنین در هر زمانی استهلاک و افزایش ارزش هر دارایی را ثبت کنید.نرم افزار همچنین امکان ثبت فروش هر دارایی را نیز فراهم می کند . تمامی اسناد حسابداری بطور خودکار تولید  شده و در ترازنامه اعمال می شود نرم افزار همچنین انواع متنوعی از گزارشات دارایی ها را فراهم می کند.

ارسال حرفه ای پیامک:

نرم افزار تعاونی مسکن پارسیان هم از طریق پنل های سرور وب و هم از طریق مودم های GSM می تواند پیامک ارسال کند. در هر گزارش نرم افزار می توانید به اعضای نتالیج آن گزارش تنها با یک کلیک پیامک ارسال کنید به نوان مثال وقتی گزارش افساط عقب افتاده  را مشاهده می کنید در همان صفحه با کلیک یک دکمه می توانید به کل اعضای موجود در نتیجه آن گزارش پیامک ارسال کنید .این امکان در تمامی گزارشات نرم افزار وجود دارد. نرم افزار همچنین دارای یک ویزارد حرفه ای پیامک انبوه است.مثلا می توانید برای تمامی اعضا و یا تعدادی از اعضایی که انتخاب می کنید پیامک کنید و همچین ویزارد امکان ارسال پیامک به دفترچه تلفن خاص به محدوده شماره خاص و یا لیست شماره های دلخواه ارسال کنید.

 

سایر ویژگی های برتر:

 • امکان ثبت تعداد نامحدود کاربران به همراه انواع مجوز ها برای محدود کردن هر کاربر برای استفاده از بخش های نرم افزار
 • محیطی آسان و کابر پسند قابل استفاده توسط هر فرد با هر سطح معلومات و در عین حال امکانات مدرن برای استفاده حرفه ای توسط حسابدار ها و افراد متخصص
 • ثبت تصویر امضای اعضا
 • گزارشات بسیار متنوع جامع تفکیک شده در سه گروه عادی ، پیشرفته و حسابداری برای استفاده توسط افراد با سطوح مختلف
 • سازگار با انواع ویندوز ها
 • و صدها امکان و قابلیت دیگر ...

 

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

 • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
 • پشتیبانی : 04135534484
 • فروش     : 04135553651
 • تماس با ما
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید