نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سایان برای ثبت و مدیریت دقیق خرید و فروش نقدی و اقساطی و واسطه ای خودرو در نمایشگاه های خودرو طراحی شده است. نرم افزار بگونه ای طراحی شده است که بتوانید به راحتی از آن استفاده کرده و خودروها و خرید و فروش ها و دریافت اقساط را ثبت کنید. نرم افزار گزارشات جامعی از تمامی فعالیت های مالی نمایشگاه در اختیار شما قرار می دهد.

نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سایان امکانات کامل برای فروش اقساطی خودرو و همچنین امکان ثبت خرید خودرو بصورت نقدی و چکی و حواله بانکی و همچنین ثبت خودروهای امانی را فراهم می کند. به راحتی می توانید هر خودرو را بصورت نقدی و یا اقساطی و یا واسطه ای ثبت کنید و در هر کدام مبالغ فروش یا اقساط و یا حق المعامله را ثبت کنید. نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سایان برای معاملات شما مبایعه نامه به دو صورت ساده و رسمی چاپ می کند. تمامی موارد خودکار شده اند و استفاده از نرم افزار بسیار آسان است.

 

 امکانات کامل نرم افزار را اینجا ببینید (کلیک کنید)

 

 خرید آنلاین نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سایان 

  


 برخی ویژگی های عمومی نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سایان :

 • چاپ مبایعه نامه (انواع مبایعه نامه برای خرید و فروش و فروش واسطه ای و فروش اقساطی و غیره)
 • ثبت فروش اقساطی خودرو (وام) با هر نوعی از شرایط 
 •  ثبت خرید نقدی خودرو
 • ثبت خودرو امانی
 • ثبت فروش نقدی خودرو
 • ثبت فروش خودرو بصورت واسطه ای و ثبت مبلغ حق العمل از هر دو طرف
 • ثبت جریمه فسخ قراردادهای خرید و فروش
 • محاسبه اقساط بر اساس سه فرمول بانک های خصوصی و دولتی و سود کل
 • محاسبه خودکار سود و اقساط
 • ثبت ضامن و اطلاعات ضمانت تا سه مورد
 • چاپ خودکار دفترچه اقساط
 • ثبت آسان اقساط پرداختی مشتریان و چاپ رسید
 • انواع گزارشات قراردادهای فروش اقساطی (وام ها) و سود و مانده آنها
 • گزارشات اقساط عقب افتاده و پرداخت نشده
 • نمایش خودروهای موجود برای فروش و لیست خودروهای فروخته شده و خودروهای فروخته شده اقساطی
 • ثبت انواع عملیات های مالی مانند هزینه / درآمد / انتقال پول / پرداخت و دریافت / حواله و غیره
 • صفحه مدیریت و وصول چک ها
 • انواع گزارشات حسابداری نمایشگاه اتومبیل
 • جستجوی آسان و پیشرفته بین مشتریان و خودروها
 • سازگاری با انواع ویندوزها
 • و بسیاری امکانات و قابلیت های دیگر

    لیست کامل امکانات نرم افزار را در قسمت "امکانات نرم افزار" ببینید (و یا اینجا کلیک کنید)

 

 ویژگی های منحصر به فرد :

 

فروش اقساطی آسان و پیشرفته:

 

  نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سایان امکان ثبت آسان انواع فروش های اقساطی با هر نوع شرایط اقساطی را فراهم می کند. فروش خودرو با مبلغ وام و مبلغ پیش پرداخت دلخواه و درصد سود و تعداد اقساط و دوره پرداخت دلخواه با سه فرمول مختلف (فرمول بانک های دولتی و خصوصی و سود کل) و بسیاری پارامترهای دیگر. می توانید برای فروش های اقساطی خود تا سه مورد ضامن وارد و اطلاعات ضمانت آنها (مانند چک یا سفته و غیره) را ثبت کنید. نرم افزار حتی می تواند دفترچه اقساط را تنها با یک کلیک برای مشتری شما چاپ کند. تمامی فروش های اقساطی در یک لیست نمایش داده می شوند و شما به راحتی می توانید مبلغ کل وام آنها و کل مبلغ بازپرداخت شده و تعداد اقساط پرداختی و مبلغ کل باقی و تعداد اقساط باقی و مشتری هر قرارداد را در لیست ببینید. با کلیک یک دکمه وضعیت قرارداد اقساطی مانند اطلاعات وام و سود آن ، تمامی اقساط های پرداخت شده و وضعیت اقساط باقی را ببینید. به راحتی می توانید اقساط پرداختی مشتریان را ثبت کنید و انواع گزارشات مربوط به وام ها و اقساط را ببینید. با استفاده از سیستم پیامکی (SMS) می توانید مثلا به مشتریان با اقساط عقب افتاده پیامک ارسال کنید.

مدیریت آسان خودرو ها :

نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سایان در لیست های مختلف خودروهای شما را نمایش می دهد که کار شما را برای خرید و فروش و همچنین پیدا کردن یک خودرو آسان می کند. برای خودروها با وضعیت های مختلف لیست های مختلفی قرار داده شده است مثلا یک لیست فقط خودروهای موجود (خریداری شده و یا امانی) را نمایش می دهد که آماده فروش هستند و در آن به راحتی می توانید خودروی مورد نظر را انتخاب و فروش آن را ثبت کنید. لیست دیگری برای نمایش خودروهای فروخته شده بصورت نقدی قرار داده شده است همچنین لیستی برای خودروهای فروخته شده اقساطی و لیستی برای خودروهای فروخته شده بصورت واسطه ای (حق العمل). به این ترتیب می توانید تمامی خودروها با وضعیت های مختلف را مشاهده ، جستجو و یا تغییر وضعیت دهید (فروش ، فسخ و غیره).

مدیریت چک ها و امکان چاپ چک:

   در نرم افزار نمایشگاه خودرو سایان در بخش مدیریت چک ها می توانید تمامی چک های پرداختی و دریافتی را مشاهده و براساس تاریخ جستجو کنید و سپس براحتی هر چک دلخواه را به وضعیت "وصول شده "، "برگشت خورده" ، "خوابانده شده " و غیره تغییر دهید. نرم افزار بطور خودکار اسناد حسابداری لازم را تولید و مدیریت می کند. همچنین می تواند چک دلخواه را چاپ کنید. نرم افزار امکانات فراوانی برای چاپ دقیق و آسان چک بر روی چک های مختلف بانکی در اختیار شما قرار می دهد.

امکان اتصال به وب سایت (خدمات آنلاین):

نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سایان می تواند به وب سایت متصل شده و خدمات آنلاین ارائه کند. به این ترتیب مشتریان نمایشگاه شما با نام کاربری و پسورد خود می توانند در وب سایت وارد شده و تمامی اطلاعات مربوط به خود را مشاهده کنند. مشتریان می توانند مانده خود ، لیست تمام تراکنش های مالی مانند وام های دریافتی (فروش های اقساطی خودرو) ، اقساط پرداختی و عقب افتاده و تاریخ سررسید آنها ،دریافت ها و پرداخت ها و غیره را مشاهده کنند. همچنین مشتریان می توانند بصورت آنلاین برخی از عملیات مالی مانند پرداخت اقساط وام قراردادها و غیره را انجام دهند. تمامی پرداخت های انجام شده در نرم افزار مرکزی قابل مشاهده خواهد بود که پس از تایید بطور خودکار اسناد حسابداری آنها تولید و ثبت می شود.

ارسال حرفه ای پیامک:

نرم افزار نمایشگاه اتومبیل سایان ، هم از طریق پنل سرور وب و هم از طریق مودم های GSM می تواند پیامک ارسال کند. در هر گزارش نرم افزار می توانید به مشتریان نتایج آن گزارش تنها با یک کلیک پیامک ارسال کنید به عنوان مثال وقتی گزارش اقساط عقب افتاده وام ها را مشاهده می کنید در همان صفحه با کلیک یک دکمه می توانید به کل مشتریان موجود در نتیجه آن گزارش پیامک ارسال کنید .این امکان در تمامی گزارشات نرم افزار وجود دارد. نرم افزار همچنین دارای یک ویزارد حرفه ای پیامک انبوه است. مثلا می توانید برای تمامی مشتریان و یا تعدادی از مشتریانی که انتخاب می کنید پیامک کنید و همچین ویزارد امکان ارسال پیامک به دفترچه تلفن خاص به محدوده شماره خاص و یا لیست شماره های دلخواه را فراهم می کند.

مدیریت و ویرایش اسناد حسابداری:

  نرم افزار بطور خودکار اسناد مرکب حسابداری را تولید می کند.در بخش اسناد حسابداری می توانید تمامی اسناد را به تفکیک نوع سند مشاهد کنید. نرم افزار تمامی زیر سند های هر سند حسابداری را نمایش می دهد که می توانید در همان جا اکثر اسناد را ویرایش کنید و همچنین امکان حذف هر سند دلخواه وجود دارد. با حذف هر سند نرم افزار بصورت کاملا دقیق و هوشمند تمامی اسناد وابسته به آنرا نیز حذف می کند تا صندوق تراز باقی بماند. قابلیت های مختلفی برای جستجو و یافتن اسناد مورد نظر قرار داده شده است.

 

برای مشاهده تمامی قابلیت های و امکانات نرم افزار  اینجا  کلیک  کنید.

 

 

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

 • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
 • پشتیبانی : 04135534484
 • فروش     : 04135553651
 • تماس با ما
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید