نرم افزار فروش اقساطی سامان برای مدیریت دقیق و بدون خطای فروش های اقساطی با حجم بالا طراحی شده است. نرم افزار بگونه ای طراحی شده است که استفاده از آن آسان باشد و در عین حال تمامی قابلیت های لازم برای مدیریت فروش اقساطی در آن قرار داده شده است. با استفاده از این نرم افزار و بدون داشتن هیچ تخصصی به راحتی می توانید تمامی امورات مربوط به فروش اقساطی خود را مدیریت کنید.

 


 ویژگی های منحصر به فرد :

 

برای مشاهده تمامی قابلیت های و امکانات نرم افزار به بخش "امکانات نرم افزار" مراجعه کنید (و یا اینجا کلیک  کنید).

 

فروش اقساطی دقیق و محاسبات اقساط:

  نرم افزار فروش اقساطی سامان دارای سیستم بسیار منعطف برای تعریف انواع فروش های اقساطی با انواع شرایط است. امکان تعیین درصد بهره دلخواه ، دوره های پرداخت ، فرمول محاسبه ، تعیین اقساط ، چاپ دفترچه اقساط ، ثبت ضامن تا سه مورد و غیره وجود دارد. سیستمی دقیق و آسان برای نمایش وضعیت قراردادها ، اقساط عقب افتاده و پرداختی و غیره پیاده سازی شده است. سیستم فروش اقساطی بگونه ای طراحی شده است که بتوانید آسان از آن استفاده کنید و در عین حال می توانید از سیستم حسابداری دقیق و کامل آن استفاده کنید.

 

محاسبه خودکار دیرکرد روزانه و تسویه زودهنگام:

  نرم افزار فروش اقساطی سامان بطور خودکار تعداد روز دیرکرد در پرداخت اقساط و جریمه دیرکرد آن را محاسبه و اعمال می کند. همچنین در صورت تسویه زودهنگام قرارداد فروش اقساطی ، نرم افزار بطور خودکار سود اقساط باقی را محاسبه و از مبلغ تسویه کسر می کند.

 

گزارشات جامع قراردادهای اقساطی:

    نرم افزار فروش اقساطی سامان تعداد زیادی گزارش جدولی و نموداری در اختیار شما قرار می دهد تا به راحتی بتوانید وضعیت فروش و قراردادها را بررسی کنید. تقریبا هر نوع گزارش مورد نیاز و قابل تصور قرار داده شده است. برای تمامی گزارشات انواع فیلتر و جستجو قرار داده شده است تا بتوانید دقیقا به موارد مورد نظر دست پیدا کنید. در اکثر گزارشات امکان چاپ و ارسال به اسکل و ارسال پیامک به افراد موجود در نتیجه گزارش قرار داده شده است.

مدیریت و ویرایش اسناد حسابداری:

  نرم افزار فروش اقساطی سامان بطور خودکار اسناد مرکب حسابداری را تولید می کند.در بخش اسناد حسابداری می توانید تمامی اسناد را به تفکیک نوع سند مشاهد کنید.نرم افزار تمامی زیر سند های هر سند حسابداری را نمایش می دهد که می توانید در همان جا اکثر اسناد را ویرایش کنید و همچنین امکان حذف هر سند دلخواه وجود دارد. با حذف هر سند نرم افزار بصورت کاملا دقیق و هوشمند تمامی اسناد وابسته به آنرا نیز حذف می کند تا صندوق در تراز باقی بماند. نرم افزار انواع گزارشات حسابداری را نیز ارائه می دهد.

مدیریت چک ها:

در بخش مدیریت چک ها می توانید تمامی چک های پرداختی و دریافتی را مشاهده و براساس تاریخ جستجو کنید و سپس براحتی هر چک دلخواه را به وضعیت "وصول شده "، "برگشت خورده" ، "خوابانده شده " و غیره تغییر دهید. نرم افزار بطور خودکار اسناد حسابداری لازم را تولید و مدیریت می کند. همچنین سیستمی بسیار قدرتمند برای چاپ چک های انواع بانک ها تعبیه شده است.

امکان اتصال به وب سایت (خدمات آنلاین):

نرم افزار فروش اقساطی سامان می تواند به وب سایت شخصی شما متصل شده و خدمات آنلاین ارائه کند . به این ترتیب مشتریان شما با نام کاربری و پسورد خود می توانند در وب سایت وارد شده و تمامی اطلاعات مربوط به خود را مشاهده کنند. مشتریان می توانند مانده خود ، لیست تمام تراکنش های مالی مانند  اقساط پرداختی و عقب افتاده ،دریافت ها و پرداخت ها و غیره را مشاهده کنند. همچنین مشتریان می توانند بصورت آنلاین برخی از عملیات مالی مانند پرداخت اقساط قرارداد و غیره را انجام دهند.

 

ارسال حرفه ای پیامک:

نرم افزار فروش اقساطی سامان هم از طریق پنل های سرور وب و هم از طریق مودم های GSM می تواند پیامک ارسال کند. در هر گزارش نرم افزار می توانید به مشتریان نتایج آن گزارش تنها با یک کلیک پیامک ارسال کنید به عنوان مثال وقتی گزارش اقساط عقب افتاده قرارداد ها را مشاهده می کنید در همان صفحه با کلیک یک دکمه می توانید به کل مشتریان با قسط عقب افتاده ، پیامک ارسال کنید .این امکان در تمامی گزارشات نرم افزار وجود دارد. نرم افزار همچنین دارای یک ویزارد حرفه ای پیامک انبوه است. مثلا می توانید برای تمامی مشتریان و یا تعدادی از مشتریانی که انتخاب می کنید پیامک کنید و همچین ویزارد امکان ارسال پیامک به دفترچه تلفن خاص به محدوده شماره خاص و یا لیست شماره های دلخواه ارسال کنید.

 

سایر ویژگی های برتر:

 • امکان ثبت تعداد نامحدود کاربران به همراه انواع مجوز ها برای محدود کردن هر کاربر برای استفاده از بخش های نرم افزار
 • محیطی آسان و کابر پسند قابل استفاده توسط هر فرد با هر سطح معلومات و در عین حال امکانات مدرن برای استفاده حرفه ای توسط حسابدار ها و افراد متخصص
 • انعطاف و تنوع بالا در ثبت قرارداد ها  و انواع شرایط مختلف کارمزدی و بهره ای
 • امکان ثبت قرارداد با فرمول های مختلف دولتی و خصوصی و سود کل
 • محاسبه خودکار کارمزد و بهره وام ها - امکان تعیین طول دوره های پرداخت و غیره
 • امکان ثبت پرداخت ها و دریافت ها بصورت نقدی ، کارتخوان و حواله بانکی و تعداد نامحدود چک
 • سیستم حرفه ای و آسان چاپ چک
 • امکان ثبت سه مورد ضامن برای هر قرارداد و امکان مسدود سازی حساب هر ضامن به میزان مانده قرارداد و یا مبلغ خاص
 • انواع عملیات مالی شامل ثبت هزینه ها و درآمد ها و بدهکار کردن و بستانکارکردن ،کارمزد بانکی ، نقل و انتقال پولی و غیره به همراه گزارشات متنوع هر عملیات 
 • ثبت تصویر امضای مشتریان
 • گزارشات بسیار متنوع و جامع
 • سازگار با انواع ویندوز ها
 • و صدها امکان و قابلیت دیگر ...

برای مشاهده تمامی قابلیت های و امکانات نرم افزار اینجا کلیک  کنید.

 

 

 

 

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

 • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
 • پشتیبانی : 04135534484
 • فروش     : 04135553651
 • تماس با ما
 • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید