نرم افزار مدیریت رستوران فلامک با تجربه بیش از یک دهه توسط شرکت کاوشگران رهاوردگستر شفق ایرانیان (کارشا) طراحی و تولید شده است. این نرم افزار نسخه کاملا جدید است که بر طبق آخرین استانداردها و متدهای طراحی و تولید نرم افزار در جهان تولید شده است. تولید این نرم افزار با استفاده از تجربیات حاصل از نرم افزار قبلی (که بیش از یک دهه در بیش از 1000 رستوران کشور نصب شده و هم اکنون استفاده می شود) و توسط متخصصین کارشا انجام شده است. نرم افزار بگونه ای طراحی شده است که با وجود امکانات بالا هر فرد با هر سطح تخصص به راحتی بتواند از آن استفاده کند.

 

   خرید آنلاین نرم افزار فلامک

 برای مشاهده امکانات کامل نرم افزار به بخش " امکانات نرم افزار " مراجعه کنید (کلیک کنید)

 ویژگی های منحصر به فرد:

 

سفارش گیری با تبلت

نرم افزار مدیریت رستوران فلامک می تواند بطور همزمان تحت شبکه یک مودم ساده به دهها و یا صدها تبلت متصل شود گارسون ها می توانند توسط تبلت خود و در محل سفارش گیری نزد مشتری سفارش را دریافت و ثبت کنند نرم افزار تبلت بگومه ای طراحی شده است که هر فرد با هر سطح سوادی می تواند از آن براحتیاستفاده کند تبلت ها هر لحظه با نرم افزار مرکزی رستوران بروز هستند و هرگونه تغییر در لیست غذا ها و قیمت ها و ... در سیستم مرکزی رستوران، بسرعت در تمامی تبلت ها بروز می شود .

سفارش گیری بصورت آنلاین(تحت وب)

نرم افزار مدیریت رستوران فلامک بطور کاملا خودکار به وب سایت رستوران متصل می شود و لیست غذاها و قیمت آنها همرا تصاویر بطور خودکار در وب سایت بروز می شود مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت در هر نقطه از جهان نسبت به سفارش گیری و حتی پرداخت آنلاین اقدام نمایند تمامی خرید ها و سفارش های انلاین بطور خودکار در نرم افزار رستوران حاضر می شود و نیازی به بررسی جداگانه وب سایت نیست.

پنل صدور فاکتور مدرن

صفحه صدور فاکتور  نرم افزار مدیریت رستوران فلامک بصورت مدیرن و دقیقا منطبق با استاندارد های طراحی جهانی طراحی شده است. بگونه ای که تمییز آن از نرم افزار های خارجی برای برنامه نویسان نیز سخت می باشد . کار با این پنل و صدور سریع فاکتور ها و با امکان ویرایش انها بسیار آسان و سریع و دقیق می باشد و در عین سادگی و آسانی به تمامی امکانات مورد نیاز  در یکجا دسترسی دارید.

سیستم ارائه بن تخفیف

نرم افزار مدیریت رستوران فلامک قابلیت بالایی برای ارائه بن های تخفیف برای شرکت ها و سازمان ها ارائه می کند . مثلا می توانید تعیین کنید برای کارمندان یک شرکت یا سازمان ماهانه سه فاکتور  با پنجاه درصد تخفیف و تا سقف تخفیف مشخص ارائه شود و مبالغ مربوطه از حساب شرکت یا سازمان مذبور کسر شود.

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

  • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
  • پشتیبانی : 04135534484
  • فروش     : 04135553651
  • تماس با ما
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید