راهنما و آموزش

تعریف و مدیریت اعضاء :

   به منظور ورود به صفحه تعریف و مدیریت مشتریان در تب "صندوق" لینک "مدیریت اعضاء" را کلیک می کنیم:

  بنابراین صفحه مدیریت اعضاء باز می شود.

 

  در قسمت سمت راست می توانید گروه های مختلف اعضاء را تعریف کنید به عبارتی نرم افزار امکان گروه بندی اعضاء را در اختیار شما قرار می دهد. یک گروه را انتخاب کنید و اعضاء خود را برای آن گروه تعریف کنید.

  برای تعریف یک گروه جدید در لیست سمت راست بالا از دکمه "جدید" استفاده کنید. همچنین برای ویرایش عنوان گروه می توانید از دکمه "ویرایش" و برای حذف یک گروه از دکمه حذف استفاده کنید. بعنوان مثال برای ویرایش عنوان گروه "گروه پزشکان" ، آن گروه را از لیست سمت راست انتخاب کرده و سپس دکمه ویرایش را کلیک می کنیم:

   پس از اینکه گروه های مورد نظر را تعریف کردید به راحتی می توانید برای هر گروه ، اعضاء را تعریف و اضافه کنید. برای اینکار گروه مورد نظر را از لیست سمت راست انتخاب می کنیم که تمامی اعضاء تعریف شده برای آن گروه در لیست وسط نمایش داده می شود. اکنون در بالای لیست وسط دکمه "جدید" را کلیک می کنیم بنابراین صفحه تعریف عضو جدید باز می شود :

  اطلاعات لازم مانند نام / شماره تلفن و موبایل را وارد کنید. البته تنها فیلد نام اجباری است. همچنین می توانید اطلاعات تکمیلی و بیشتری را در قسمت "اطلاعات فرعی" وارد کنید که همگی اختیاری هستند. اینجا می توانید حق عضویت ماهیانه که عضو باید هر ماه پرداخت کند را وارد کنید تا در هنگام ثبت حق عضویت ها ، مبلغ وارد شده در این قسمت بصورت پیشفرض اعمال شود و کار ثبت حق عضویت ها بسیار آسان شود. همچنین اگر در شروع کار با نرم افزار هستید و عضو دارای بدهکاری و یا بستانکاری اولیه است می توانید مبلغ آن را وارد کنید که در سند افتتاحیه ثبت خواهد شد

   در سمت راست می توانید تصویر عضو و همچنین تصویر امضاء وی را نیز ذخیره کنید. اگر اعضاء در صندوق دارای سهمیه هستند سهم عضو را در باکس "تعداد سهم" وارد کنید. بعدا برای ثبت دریافت حق عضویت ها و تقسیم سود و غیرهع می توانید از این سهم استفاده کنید.

   پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر ، دکمه "ذخیره و خروج" را کلیک کنید تا عضو جدید تعریف و به لیست اضافه شود. همچنین به جای این دکمه می توانید روی دکمه "ذخیره و جدید" کلیک کنید تا علاوه بر ذخیره این عضو ، صفحه مجددا برای تعریف عضو دیگری باز شود تا بتوانید به سرعت عضو دیگری را نیز تعریف کنید.

با استفاده از دکمه "ویرایش" می توانید اطلاعات عضو دلخواه را ویرایش کنید و برای حذف یک عضو از دکمه "حذف" استفاده کنید. همچنین برای جستجوی یک عضو می توانید از باکس "جستجو" استفاده کنید تنها کافی است بخشی از نام و یا کد عضو را تایپ کنید تا نرم افزار به سرعت وی را بیابد. برای انتقال عضو به یک گروه دیگر نیز می توانید از ابزار انتقال استفاده کنید.

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

  • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
  • پشتیبانی : 04135534484
  • فروش     : 04135553651
  • تماس با ما
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید