درباره شرکت کارشا

کارشا را بشناسید?

شرکت کاوشگران رهاوردگستر شفق ایرانیان ( کارشا )

خدمات مدرن فناوری اطلاعات ، تولید کاملا بومی نرم افزارهای جامع مطابق با استانداردهای جهانی و ارائه راهکارهای آی تی برای سازمانها 

شماره ثبت شرکت : 39611

شناسه ملی شرکت : 14004823859

تجارت فرامنطقه ای؟

    کیفیت بالای محصولات شرکت ، باعث ایجاد بازار مناسبی در خارج از کشور نیز شده است. میزان فروش و استقبال از برخی از محصولات شرکت در خارج از کشور حتی از داخل کشور نیز بیشتر بوده است. از جمله می توان به همکاری شرکت کارشا با شرکت "اینتلیجنت سیستمز" (iSystems) اشاره کرد که محصولات نرم افزاری کارشا را به زبان ترکی ترجمه و در کشور ترکیه به فروش می رساند. در سیاست های بلند مدت امید است با ایجاد زیرساخت های مناسب و حمایت های مناسب دولتی ، شرکت چند ملیتی کارشا به منظور گسترش بهتر حوزه فعالیت شرکت در کشورهای منطقه ، تاسیس شود.

 

سیاست ما

    سیستم های هوشمند کارشا یکی از قدرتمندترین و تخصصی ترین مجموعه های تولید نرم افزار در خاورمیانه است که با بیش از یک دهه تجربه و تخصص در زمینه های مختلف نرم افزاری و سیستم های جامع فناوری اطلاعات فعالیت می کند. به راحتی می توان گفت که سیستم ها و نرم افزارهای تولیدی ، تنها نرم افزارهای کشور هستند که تا حد قابل قبولی مطابق با استاندارهای جهانی طراحی و تولید می شوند. سیاست های ما در جهت گسترش بنیادین و زیربنایی معطوف است تا اینکه بر سودگرایی کوتاه مدت تمرکز کند بنابراین همیشه تلاش بر این بوده و هست که محصولاتی منعطف ، جامع و استاندارد طراحی شود.

 

تخصص ما

سیستم های جامع نرم افزاری 100%
فناورهای بستر وب 100%
اتوماسیون جامع سازمانی 100%
خدمات فناوری اطلاعات 100%
پشتیبانی 100%

 

 

هم اکنون "سیستم جدید مدار"  با قابلیت ها و انعطاف کاملا بی نظیر و خاص توسط متخصصین شرکت کارشا تولید شده است و در حال گسترش است. تمامی محصولات و نرم افزارها تحت این سیستم گسترش خواهند یافت و امید می رود این سیستم پیشرفته بتواند بخش بزرگی از بازار نرم افزار کشور و خاورمیانه را به دست آورد.

 

خبرنامه

با پیوستن به این خبرنامه همیشه از آخرین آپدیت ها و اخبار نرم افزارها مطلع شوید

هیچ ایمیل اضافی یا تبلیغاتی ارسال نخواهد شد.

تماس با ما

  • دفتر مرکزی : اول خیابان طالقانی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزا / طبقه سوم / واحد 5
  • پشتیبانی : 04135534484
  • فروش     : 04135553651
  • تماس با ما
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما در تماس باشید